KONZULTACE ZDARMA
774 995 081

Prima kurzy

Marketing

Ing. David Šolc

david.solc@primafuture.cz / 774 995 081 / @davidsolcPF

Školím vás na kruzech

Zobrazit

Kurz internetového marketingu

XX.XX - XX.XX.2016
Zobrazit

Kurz internetového marketingu

XX.XX - XX.XX.2016

O mě

David je patronem a zakladatelem projektu „Primakurzy.cz“. V oboru online marketingu se pohybuje více než 8 let.

Vystudoval ekonomickou fakultu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích se zaměřením na „Marketing a management“ a právě internetovému marketingu se začal věnovat již za studií. Za svou praxi v online marketingu zoptimalizoval desítky webů a přivedl přes PPC reklamu na weby klientů milióny unikátních návštěvníků.

Od roku 2011 řídil oddělení digitálního marketingu v jednom z největších vydavatelství v České republice ve společnosti Burda Media 2000 s.r.o., pod kterou patří takové portály jako je Apetitonline.cz, Elle.cz, Autohit.cz, Maxim.cz, Marianne.cz, Mojebetynka.cz a mnoho dalších.

V roce 2013 ukončil s Burdou spolupráci a věnuje se pouze svým vlastním projektům patřícím pod společnost PrimaFuture.cz s.r.o. V současné době patří tato společnost k předním českým online marketingovým agenturám. Kromě poradenství tato firma provozuje i několik svých vlastních úspěšných projektů.

Projekty

Ak-Hanus Al-Safi Artro Centrum Autozipo.cz Bonaccia.eu CestujSnadno.cz CzechExotics.com CzechFerrari.cz CzechLamborghini.cz DoHlavy.cz Holesovicka-kozlovna.cz RestauraceLapak.cz RestauraceLapak.cz Klub sportovních aut ComexOil.cz MlsnejKocour.cz Restaurace Na Kopečku NaPekarce.cz Olympik Hotels Potrefená husa Holešovice Profi-pracovni-odevy.cz SPZ-Praha.cz TerraVina.cz Vincero.cz

Reference

Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference

Naše školící prostory

Mlýnská 60/2, 160 00 Praha 6

Školící prostory
Školící prostory
Školící prostory
Nahoru