KONZULTACE ZDARMA
774 995 081

Reference

Hlavní strana Reference
Vorba VMcars

Michael Vorba

Automobilový závodník a prodejce

„Potřeboval jsem nové kvalitní webové stránky s nadstandartními funkcemi. PrimaFuture.cz splnila všechny mé požadavky na jedničku a vytvořila dobře fungující web s kvalitním systémem."

Používané služby

PrimaFuture PrimaShowroom
Gusto Italia

Jan Al-Safi

Majitel e-shopu GustoItalia.cz

„Ze společností Primafuture.cz spolupracujeme již několik let. Dlouhodobě nám zajišťují kvalitní poradenství. Navrhli nám komplexní strategii online marketingu a podílí se i na její realizaci."

Používané služby

PrimaFuture PrimaEshop
EBS

Bc. Jana Bočáňová, LL.A.

Výkonná ředitelka European Business School SE

„PrimaFuture.cz pro nás zajišťuje celý online marketing. Díky jejich profesionální práci se umísťujeme na předních pozicích ve vyhledávačích a prostřednictvím remarketingu jsme na internetu opravdu vidět. Navíc pro jejich tým není problém reagovat na naše dotazy ve večerních hodinách a ani o víkendu a to velmi oceňujeme."

Používané služby

PrimaFuture
La-Vin.cz La-Vin.cz

Roman Lakota

Majitel e-shopu a kamenných obchodů La-Vin®

„Když jsme před pěti lety hledali profesionální e-shop na míru, rozhodli jsme se pro řešení od společnosti PrimaFuture.cz. Postupně jsme spolupráci s touto společností rozšířili i na kompletní zajištění online marketingu. Za dobu existence našeho e-shopu se konverzní poměr zvýšil 3x."

Používané služby

PrimaFuture PrimaEshop PrimaKurzy PrimaWebhosting
Schill Dental Clinic

Ivan Koblic

Ředitel dentální kliniky Schill Dental Clinic Praha s.r.o.

„S PrimaFuture.cz spolupracujeme již téměř rok. Převzetím správy SEO i PPC kampaní se nám zvýšila efektivita nových příchozích pacientů o cca 80%. Velmi důležitý aspekt spolupráce je profesionalita a schopnost reagovat na aktuální marketingové potřeby. Společnost PrimaFuture.cz mohu bez obav doporučit."

Používané služby

PrimaFuture PrimaWebhosting
Eshop-fitness

Anna Prajová

Brand Manager Eshop-fitness.cz a Atp-nutrition.cz

„PrimaFuture.cz přebírala správu PPC reklam od jiné firmy. Podařilo se jí za třetinové náklady zvýšit 5x počet objednávek v našem e-shopu. Změna se nám tedy vyplatila. Také pro nás vytvořili webovou prezentaci a e-shop na míru."

Používané služby

PrimaFuture PrimaEshop PrimaKurzy PrimaWebhosting

Další reference

Ak-Hanus Autozipo.cz Bonaccia.eu CestujSnadno.cz CzechExotics.com CzechFerrari.cz CzechLamborghini.cz Holesovicka-kozlovna.cz RestauraceLapak.cz RestauraceLapak.cz Klub sportovních aut ComexOil.cz MlsnejKocour.cz Restaurace Na Kopečku NaPekarce.cz Olympik Hotels Potrefená husa Platnéřská TerraVina.cz Vincero.cz
Nahoru