David Šolc

S online marketingem jsem začínal již ve 20 letech jako konzultant v Českých Budějovicích. Poté jsem se rozhodl přestěhovat do Prahy, kde jsem řídil oddělení online marketingu ve vydavatelství Hachette Filipacchi (nyní Burda Praha). Měl jsem na starosti portály jako jsou Apetitonline.cz, Elle.cz, Autohit.cz, Marianne.cz a mnoho dalších.

Založení vlastní agentury

V roce 2010 jsem založil vlastní agenturu PrimaFuture.cz s.r.o. Za dobu 13 let se stala tato agentura známým hráčem na poli online marketingových poradenských agentur.

IT Akademie Primakurzy.cz

(offline školení)

Nekvalita prací v online marketingu u mnoha firem a existence pouze krátkodobých a často předražených školení mě přivedla v roce 2012 k nápadu založit v Česku v té době úplně první dlouhodobý akreditovaný kurz online marketingu pod značkou Prima Kurzy. Tento kurz je v současné době nejnavštěvovanějším kurzem online marketingu v ČR. Postupem času se projekt Prima Kurzy rozrostl o další zajímavé dlouhodobé i kratkodobé specializované kurzy.

PrimaRestaurant.cz

S mým týmem jsme v roce 2013 vyvinuli profesionální on-line aplikace pro psaní a snadnější publikování denních a speciálních nabídek restaurací (e-maily, Instagram, Facebook, Zomato, váš web atd…). Na tuto aplikaci jsme patřičně hrdí!

IT Akademie PrimaKurzyOnline.cz

(online školení)

Jdeme s dobou a ta přeje online vzdělávání. Naše bohaté zkušenosti s prezenčními školeními jsme se rozhodli přenést i na pole online vzdělávání a vyplatilo se to. Zájem je obrovský a předčil naše očekávání.

Proč spolupracovat se mnou a mým týmem?

Na to je jednoduchá odpověď. Přistupujeme ke všem klientům, jako když by to byly naše vlastní projekty. Máme bohaté zkušenosti s online marketingem a do správy přijmeme pouze ty klienty, u kterých jsme si defakto 100% jisti, že jim zajistíme špičkové a lepší výsledky než mají nyní. Již po prvním otevření PPC účtů u drtivé většiny poptávajících firem najdeme na první pohled závažné chyby.

Chcete i vy mít Váš online marketing na špičkové úrovni?