KONZULTACE ZDARMA
774 995 081

Kompletní online marketing

Mrkněte na naší prohlídku kompletního marketingu pro firmy, které chtějí na internetu uspět.

Hlavní strana Kompletní marketing

Uživatelská přívětivost

Aby všechny následující kroky při vytváření úspěšných projektů měly smysl, je potřeba začít uživatelsky přívětivým webem. Každá internetová stránka musí mít mnoho podstatných vlastností, aby pro uživatele působila důvěryhodně, přehledně a nedocházelo tak ke zbytečným odchodům bez konverzí.

Analýza trhu a konkurence

Bez analýzy trhu a konkurence se neobejdete. Je potřeba vědět za kolik konkurence prodává a jaké výhody oproti Vám nabízí. Prověříme vše za Vás a navrhneme kompletní strategii.

Analýza klíčových slov a optimalizace webu pro vyhledávače (SEO)

Provedeme analýzu klíčových slov a dle Vašeho oboru vytvoříme optimalizaci na vyhledávaná klíčová slova. Nevynecháme ani jedno, které pro Vás může být důležité a přivést Vám objednávky!
Vytvoříme Vám přehled současných pozic ve vyhledávačích, abyste pak v budoucnu mohli vidět výsledky naší optimalizace webu pro vyhledávače.
Součástí optimalizace webu pro vyhledávače je kvalitní linkbuilding. Pečlivě vybíráme weby kam umístíme odkaz na Vaší firmu. Pro vyhledávače se tak stanete prestižním odkazovaným webem.

Navrhujeme pro Vás PPC reklamu

Nejlepší reklamní nástroj, který Vám přivede ihned vysoký počet relevantních návštěv a z nich plynoucích konverzí. Pokud se PPC reklama dobře nastaví, je vždy velmi efektivní a její výsledky navíc dobře měřitelné. PPC reklamu vytváříme pro vyhledávače Google a Seznam.cz a také pro sociální síť Facebook.

Remarketing

Uživatel odešel z webu a je „pronásledován“ Vašimi bannery a textovými inzeráty , které jsou koncipovány přesně dle toho, o co měl na webu před jeho opuštěním zájem. Skvělý reklamní nástroj jak přivést uživatele zpět, aby nakoupil.

Webová analytika

Je potřeba vše monitorovat, proto Váš web a chování uživatelů hlídáme prostřednictvím nástrojů Google Analytics, Google Webmaster Tools, MouseFlow a dalších. Vše pravidelně vyhodnocujeme a ladíme k dokonalosti.

Nahoru